Şifre İsteyen Xxstayboyxx hırsızmıdır Gerçekmi dir ??

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Kullanıcı avatarı
Hasanefekarakus
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: T N T

Şifre İsteyen Xxstayboyxx hırsızmıdır Gerçekmi dir ??

Mesaj gönderen Hasanefekarakus » 19 Oca 2018 12:56

Selamun Aleyküm Sevgili Sobee Yetkilileri ilk başta hepinize hayırlı sabahlar diliyorum.Benim bir sorum olacaktı sizlere izniniz ile ben 18.1.2018 tarihinde Tahaaa karakterim ile oyun oynarken YÖNETİCİ (GM)Xxstayboyxx diye adlı bir yönetici bana pm attı bana merhaba eminönü neferi ! dedi bende merhabalar sayın yöneticim dedim o da dediki 2018 milli piyango çekilişi kazandınız dedi ben bilet almamıştım ama biletsiz oluyor galiba diye düşündüm tamam dedim napabilirim dedim ödül nedir diye sordum o da 1 adet kadim hidra pençesi ! dedi bende tamam nerdesiniz gelip alayım dedim yöneticiye o da bana dediki karakterinizin eposta ve şifresini verin çarı yanımıza çekeceğiz dediler ben geleyim dedim şifremi vermedim o da nefer lerin gelemeyeceği bir yere çekilecesiniz dedi ben şüphelendim ve vermiyeceğimi söledim ben 8 yıllık oyuncuyum isteseler yöneticiler çantaya otomatik koyabilir diye biliyorum ve bu yüzden hırsız olduğunu düşünerek vermedim o da kolay gelsin iyi oyunlar 2.ci kişi ye vereceğiz hediyeyi dedi benim sizlerden istediğim Sayın Yetkililer Acaba doğrumu yaptım vermeyerek versemiydim yoksa diye aklımda kaldı acaba Xxstayboyxx gerçekmidir hırsızmıdır ben çarı vermedim tabikide sonuç bu şekilde oldu İYİ SABAHLAR DİLERİM. kolay gelsin
Meteor Lordu

Delpize
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Şifre İsteyen Xxstayboyxx hırsızmıdır Gerçekmi dir ??

Mesaj gönderen Delpize » 19 Oca 2018 13:49

Merhaba,

Aslında buradaki konuda da gerekli uyarı ve açıklamalar yapılmış, ödüller hakkında ise bilgi verilmişti, fakat biz tekrar hatırlatalım.

Piyango ile ilgili ek bir iletişim yapılmamış, ödüller doğrudan belirtilen hesaplara dağıtılmıştı. Hiçbir yetkili oyun içerisinden sizden üyelik bilgilerinizi istemez, konu ne olursa olsun. Bununla birlikte ilgili kişi, bahsettiğiniz
''[{YÖNETİCİ}[GM]'' vb. taglara sahip olamaz.

Ayrıca, bu tarz sahte kimliklerle oyuncuları dolandırmaya çalışan kişilerin, oyunda barınamaması adına sizden küçük bir ricamız olacak. İlgili kullanıcıları olay anında bizlere oyun içerisinden şikayet etmeniz veya İletişim/Destek Formu > Oyuncu Hata Kullanımı birimine gerekli bilgiler ve açıklamalar ile başvurmanız sonucunda, destek birimleri kendileri için gerekli müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir