EMİNÖNÜ SUNUCUSU 2:30'da GERİYE SARDI

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
SEMPO
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

EMİNÖNÜ SUNUCUSU 2:30'da GERİYE SARDI

Mesaj gönderen SEMPO » 14 Oca 2018 02:43

Eminönü sunucusu gece 2:30 civarlarında herkesi oyundan atıp geriye sardı desteğede yazdım fakat burayada yazıcam 5 yonca + para vermiştim Cefiten karakterimden demonsLEADER olan kardeşimin karakterine demonsLEADER'den 5 Yonca aldım ve Cefiten'den para verdim 64.5m para vardı demonsLEADER karakterimde Cefiten'deyse 5 yonca+43m 10-15 dk sonra oyundan düştük ne Cefiten'de yoncam vardı ve Cefiten'de 33M para vardı demonsLEADER çarımdaysa 49m param vardı şuanda halen öyle lütfen yardım teşekkürler kolay gelsin

Kullanıcı avatarı
Naveran
Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi

Re: EMİNÖNÜ SUNUCUSU 2:30'da GERİYE SARDI

Mesaj gönderen Naveran » 14 Oca 2018 02:50

Merhaba

Her ne kadar sunucu performansları üst seviyede tutulmuş olsa da, oyun sunucularında beklenmedik bazı geçici erişim sorunları olabilmektedir. Oyun içinde yaptığınız değişikliklerin kayıt edilmesi ve bu gibi sunucu kapanma durumlarında kayıp yaşamamanız için oyundan çıkarken Alt + F4 tuş kombinasyonu ile değil, menüden "Çıkış" seçeneğini kullanarak oyundan çıkmanızı öneririz.

Beklenmedik bu tarz teknik hatalardan dolayı oluşan zararları telafi edemediğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Anlayışınız için teşekkürler.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir