Saçma konuların kaldırılmaması ama eleştiri konularının kaldırılması hk.

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Kullanıcı avatarı
Gecelerinsavasci
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Saçma konuların kaldırılmaması ama eleştiri konularının kaldırılması hk.

Mesaj gönderen Gecelerinsavasci » 13 Oca 2018 21:25

Oyuncular, oyun ile oyun yönetimi ile ilgili eleştiriler yöneltirken güncel konularla ilgili birkaç eleştiride bulunurken hemen konuları kaldırılıyor, yorumları siliniyor ya da konuları kitleniyor ancak yöneticilerin meslekleri gibi saçma sapan konular silinmeden duruyor? Sormak istiyorum eleştirel değilseniz madem niçin var bu forum? Süslük olarak mı açtınız? Oyuncuların eleştirilerine dayanamıyorsanız konuları kapatmak gibi kolaya kaçan saçma bir çözüm ile mi oyunu yönetmeye devam edeceksiniz? Zoru başarın bakalım bir görelim eleştirel olarak söylediklerimizin ne kadarına cevap verebileceksiniz görmek istiyorum. Oyunu bırakıp gitme derecesinde desteklediğim ciddi bir iddia ortaya atıyorum ve emin bir şekilde oyuncuların sorduğu on sorudan sekizine kopyala-yapıştır cevap hariç cevap veremeyeceğinizi iddia ediyorum. Eleştiriye açık olmanız gerekiyor, mademki oyunu kalkındıran ve varlığının temelini oluşturan bizlersek bu temelin var olması için çaba gösteren sizler temele saygı duyacak ve onun için çaba göstereceksiniz! ya göstereceksiniz ya göstereceksiniz, başka yol yok!
Darkranger
Metehan
Gecelerinsavasci

Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Game Master
Game Master

Re: Saçma konuların kaldırılmaması ama eleştiri konularının kaldırılması hk.

Mesaj gönderen AFRASiYAB » 13 Oca 2018 21:56

Merhabalar;

Öncelikle konunuzun muhatabı doğrudan yetkili kişiler olduğu için konunuzu Genel Etkileşim kanalından Hızlı Destek kanalına taşıdığımızı belirteyim.

İstanbul Kıyamet Vakti resmi forumlarının müdavimi olan her oyuncumuz bilir ki biz moderatör takımı; bu platformda gerek eleştirilere, sitemlere, gerekse de önerilere, görüşlere pozitif ve ılımlı yakalaşan bir tutum sergilemeye çalışıyoruz. Aynı zamanda oyuncuların açmış oldukları ve kendi aralarında eğlendikleri konulara da katılım gösteriyor, onlarla iç içe olduğumuzu elimizden geldiğince belli etmeye çalışıyoruz. Özellikle Genel Etkileşim kanalında geçmiş tarihli konulara bakarsanız bizlerin veya doğrudan geliştirici ekibin eleştirildiği, onlara sitem edildiği pek çok konu/ileti bulabilirsiniz. Bu türde açılan her konuya doğrudan silme, düzenleme gibi moderasyonlar uyguladığımızı söylemeniz doğru bir çıkarım olmaz. Nitekim bizler yalnızca forum kuralları gereğince moderasyon uygulayabilir, bu sınırların dışarısına asla çıkamaz ve şahsi, keyfi bir işlemde bulunamayız.

Son zamanlarda silinen pek çok konunun temel sebebi benzer içerikte onlarca konunun olmasına rağmen ısrarla yine aynı içerikte konu açılmasına/ileti yazılmasına devam edilmesidir. Silinen her ileti, her konudan sonra ilgili iletinin/konunun sahibine özel mesaj yoluyla bilgilendirmede bulunuyor ve uyarıyoruz. Bu sayede hem foruma siz oyuncularımız için kullanım kolaylığı sunuyor, hem de estetiksel açıdan göz kirliliğinin önüne geçmiş oluyoruz.

Gerek özel mesaj, gerekse Hızlı Destek gibi kanallardan doğrudan bizleri muhatap alarak dilediğiniz görüş, öneri ya da eleştiriyi dile getirebilir, gerekli yanıtı alabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, iyi eğlenceler dileriz.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Tarihçe | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 5 misafir