1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Konu İçeriği HK.

Gönderilme zamanı: 02 Eki 2016 02:21
gönderen saygisiz
Merhaba,
forum.istanbuloyun.com adresi, yani bu sitede genel etkileşimde ufak bir konu açmayı düşünüyorum. Oyuna ara vermiş veya bırakmış biri olarak. Oyunun gidişatı ile ilgili, iletilerimin yakından takip edildiğimin hepimiz hemfikiriz. Takip söz konusu değildir demenizi önermem. Az önce forumun 3 farklı panelinde 3 ileti paylaştım, iletimden 10 ar saniye aralıkla 3 paneldeki konuya 2 yetkili arkadaşımız bizzat ziyaret etti. Daha önce açtığım konularda da aynı durum olmuştu. O kadar uzun bir şeyleri açıklayıp, aldırış etmeden kaldırmayacağınızı bilmek istiyorum. Boşuna zamanımı harcamak istemiyorum. Şimdi dersiniz kendinize, boşa zamanını harcayacaksın hala daha burada işin ne? Onunda cevabını vereyim siz bu soruyu kendinize yöneltmeden. Başka arkadaşlarında burada zamanını harcamasını istemiyorum. Çok bonkör bir insanım:) İletime en kısa zamanda olumlu bir cevap bekliyorum. Teşekkürler :!:

Re: Konu İçeriği HK.

Gönderilme zamanı: 02 Eki 2016 02:53
gönderen Naveran
Merhaba saygisiz,

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki forum içerisinde kimseye "özel" bir davranış içerisinde bulunmamız söz konusu değildir. Zira yapılan her işlem kayıt altında tutulup üst birimlerce incelenmektedir. Forum içerisinde konu veya ileti incelememizi kendinize özel bir davranış olarak görmemeniz gerekmektedir.

Sorunuza gelecek olursak; açacağınız konu veya göndereceğiniz ileti, Forum Kuralları içerisinde yer alan bir konu veya ileti ise herhangi bir moderasyon tarafımızdan uygulanmayacaktır ki zaten bu zamana kadar Forum Kurallarına aykırı olmayan hiçbir konuya müdahale edilmemiştir. Açacağınız konu ve göndereceğiniz iletiye karar verirken Forum Kurallarını gözetmenizi tarafınıza tavsiye edebiliriz.

Forum Kurallarını buradan inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.