Hızlı Destek Hakkında

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Kilitli
Zifan
Game Master
Game Master
Mesajlar: 3348
Kayıt: 15 Nis 2010 19:47

Hızlı Destek Hakkında

Mesaj gönderen Zifan » 08 Eki 2013 16:42

Merhabalar,

"Hızlı Destek" bölümü; kullanıcılarımızın, artık İKV Resmi Forumları'nda merak ettikleri soruları birinci elden yetkililere ulaştırabileceği, güncel bir destek bölümüdür!
"Hızlı Destek" bölümü dahilinde, kullanıcılarımız oyun içerisinde ve/veya forumla bağlantılı olarak akıllarında kalan merak ettikleri pek çok soruya hızlı bir şekilde burada yanıt bulabilecektir. Böylece bilgi amaçlı pek çok başvurunuzu İKV Destek Sayfası yerine buradan yaparak, yanıta daha hızlı ulaşabileceksiniz.

Bu bölüm dahilinde bildirimde bulunulurken dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıda yer almaktadır:
  • Hızlı Destek bölümü, İKV Destek Birimi değildir. Ceza İtiraz/Bilgilendirme, Dükkan Sorunları, Eşya İade, Oyuncu Hata Kullanımı, Üyelik Sorunları ve Gelişim Süreci ile alakalı taleplere destek verilmeyecektir.
  • Yukarıdaki maddede belirtilen hususlar hakkında Hızlı Destek bölümünden bilgi talep edilemez. Fakat ilgili hususlarda nereye, nasıl bildirim gönderebileceğiniz ve bildiriminizde bulunması gereken bilgi içerikleri hakkında destek talep edebilirsiniz.
  • Oyun içi sorunlar ve karakter yapılanmaları hakkında görüşlerinizi bildirebilir, sorular sorabilirsiniz.
  • İKV Resmi Forumları ile alakalı tüm sorularınıza bu bölümden yanıt bulabilir, dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.
  • Konu başlıklarının soru ile ilgili olmasına önem gösteriniz. Yetkililerle birebir diyalog kurmak, sohbet etmek için Hızlı Destek bölümünü değil, özel mesaj kanalını kullanınız.
NOT: Forumu görüntüleyen kullanıcılar, konu açabilecek fakat konulara yorum yapamayacaklar. Böylelikle Yetkili-Oyuncu iletişim trafiği bozulmayacaktır.

Tüm İKV Camiası'nın bilgisine.

Kilitli

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot], IINFERNAL ve 2 misafir