teşekkür mesajı [AFRASİYAB LÜTFEN]

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
VeniceSANCAK
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Row

teşekkür mesajı [AFRASİYAB LÜTFEN]

Mesaj gönderen VeniceSANCAK » 11 Tem 2019 11:00

AFRASİYAB öncelikle tekrardan hoş geldin . Hayırlı olsun . Bundan 2-3 Gün önce 5-6 aydır kapalı olan hesabım incelemeler sonucu tekrardan açıldı. Ban yeme sebebi sistem tarafından takibe takılması olarak belirlendi. Peki biz oyuncular alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz . Kasa çarı olarak nitelendirdiğimiz hesaplara item , para transferi yaptığımızda ( Sandboxie aracılığıyla ) herhangi bir sorun ile karşılaşırmıyız. Yan hesabımıza karşılıksız para aktarıp esc ile çıkış yapsak dahi bir sorun olurmu . Tekrardan bu aksiliği yaşamamak için neler yapmalıyız ? Örneğin karşımızdaki alıcı oyuncunun bonosu kopya ise ben ona malzeme karşılığında bono alsam ben de mağdur olurmuyum . Teşkekkürler

Yine yeniden . xVeNiCee - Sancak .

Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Game Master
Game Master

Re: teşekkür mesajı [AFRASİYAB LÜTFEN]

Mesaj gönderen AFRASiYAB » 11 Tem 2019 18:53

Merhabalar;

İyi dilekleriniz için minnettarım, cezanızın kaldırılmasına da sevindim.

Sormuş olduğunuz soruların cevapları gerek forum kanalında, gerekse İletişim/Destek üzerinden pek çok defa yetkili kişiler tarafından verilmiş. Oyunu olağan şekilde, herhangi bir kural dışı işlemde bulunmadan, illegal ya da bizim önermediğimiz bir program kullanmadan oynadığınız sürece kat'iyen ceza almazsınız. Şayet sizin isteğiniz dışında, sunucu kaynaklı bir hata sonucu hesabınızda bir anormallik meydana gelirse ya da bir başka oyuncu ile yaptığınız alışveriş sonucunda benzer bir durum yaşarsanız bu durumu İletişim/Destek Formu aracılığı ile bizlere bildirmeniz halinde ivedilikle durumu inceler ve hatayı ortadan kaldırarak varsa bir mağduriyetiniz gidermek için elimizden geleni yaparız, müsterih olunuz.

İyi forumlar dilerim.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Tarihçe | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir