Kritik Hata

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Kritik Hata

Mesaj gönderen zorsavas5 » 06 Ara 2018 15:56

Merhabalar windows 10 Home Single Language 64-bit kullanıyorum. Oyundayken özellikle hol bölgesinde ve uzaktan kasa erişiminde 2.sayfaya geçiş sırasında kritik hata ile karşılaşıyorum. Bunların dışında da durup dururkende bu hata ile karşılabiliyorum. Diğer konulara göz gezdirdim. Temiz sistem kurulumu, driver kontrolü, temiz oyun kurulumu vb. bahsettiğiniz tüm uygulamaları gerçekleştirdim. Uyumluluk modlarını, yönetici olarak çalıştırmayı denedim ancak herhangi bir iyileşme ile karşılaşmadım. Her ne kadar kodlama hakkında fazla bilgim bulunmasada bildiğim kadarıyla bu işlerde kodun işlenmesi sırasında sistemin verdiği o karmaşık hata ya da hatalar arayüze belirlenmiş bir mesaj ile aktarılarak oyuncunun karşısına çıkıyor. Kritik hata sonucu sistemdeki verilen hatanın esas metnini paylaşmanız mümkün müdür?

Teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Game Master
Game Master

Re: Kritik Hata

Mesaj gönderen AhiEvran » 06 Ara 2018 16:36

Merhabalar;

Konu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacımız olduğundan; İletişim/Destek Formu > Oyun Hatası birimine dxdiag dosyanızla birlikte bildirim göndermenizi önemle rica ederim. Ayriyeten son sualinizdeki sorunuzuda bilgi notu olarak ekleyerek ilgili birimin değerlendirmesini sağlayabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: AhiEvran, tbabacan ve 6 misafir