İletimin silinmesi hakkında 2

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Zamanla
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

İletimin silinmesi hakkında 2

Mesaj gönderen Zamanla » 17 Nis 2018 02:15

İletimi neye dayanarak siliyorsunuz bunlar sizin izin verdiginiz iletiler ben sadece alıntı yapıyorum eğer sorun alıntılarda ki yazilarsa suçu bende değil ileti sahibinde aramaniz gerekir bir insanın geçmişini örtmek moderasyon kuralı değildir bu olay ise moderatorlerin oyuncular arasinda x kişinin y kişisi ile farklı tutulması ( nacizane birinin torpilli ) söz konusu olmak İKV yönetiminde yer almaktadır.Forum kurallarını ele alalım

*kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü, hakaret edici, hırsız, küfürbaz vb. gibi suçlarla itham eden başlıklar açmak, ileti yazmak kat'iyen yasaktır

Söz konusu kuralı ele aldığımızda x kişisi hakaret ediyor oyuncu kitlesini küçük düşüren ileti yaziyor ve şu anda bile halen aktif olup iletisine moderasyon uygulanmayip y kişisi bu iletisini x kişinin başka bir konusunda alıntı yapması suç oluyor ortada konu dışı bir olayda yok ne var acaba?

Ve altını çizerek söylüyorum x kişisi hırsızdır x kişisi şunu çaldı gibi söylenimim de yok hadi deseniz ki şahsen kendim bir konu açsam şu kişi şöyle böyle diye eyvallah Forum kuralları başımın üstüne ben bu kisinin elimde olan resimleride var bu tür iftiralarda bulunsam foruma resim veya destanlar yazsam ( kişiye propagandasyon ) uygulasam haklısınız.fakat kendi yazısını alıntı yapmam suç ise forum kurallarını bilmeyen moderasyon ekibimiz var demek..

Kullanıcı avatarı
UNiVERSUM
Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi

Re: İletimin silinmesi hakkında 2

Mesaj gönderen UNiVERSUM » 17 Nis 2018 10:54

Merhaba;

Öncelikle, İKV forum kanalında sizin tabirinizle “Torpil” asla söz konusu değildir. Yapılan her işlem üst yetkililerce titizlikle kontrol edilmektedir. İletileriniz forum kuralları dâhilinde silinmiştir. Forum kurallarını tekrar gözden geçirmenizi öneririm.
İşlem yaptığımız iletinizde ki alıntılamış olduğunuz mesajda da görüldüğü üzere tıpkı sizin iletiniz gibi bahsettiğiniz 3. şahsında iletisi silinmiş ve kendisine moderasyon uygulanmıştır.
Sizin ve bahsettiğiniz 3. şahsın iletisi aynı sebeplerden ötürü silinmiş ve moderasyon uygulanmışken, ayrımcılık yapıldığını iddia etmek doğru değildir.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir